استاتیک چسبنده یا استیکر قابل انتقال کدام یک بهتر است؟

با اینکه از هر دو برای یک هدف استفاده می‌شود ولی استاتیک چسبنده و استیکر قابل انتقال ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. حالا کدام یک را انتخاب کنیم؟

استاتیک چسبنده چه مزایای دارد؟

آن‌ها بدون چسب هستند و قابلیت استفاده‌ی مجدد دارند. به هر مدلی قابل سفارش هستند. در اینجا به مزایای اصلی آن اشاره می‌کنیم.

استاتیک چسبنده چیست؟

یک استیکر نازک وینیلی است که بدون چسب به سطوح متصل می‌شود. به‌جای چسب از قدرت استاتیک برای تحمل وزن و ثابت شدن استفاده می‌شود. استاتیک چسبنده روی سطح‌ها صاف به‌خوبی می‌چسبد و به‌راحتی می‌توان آن را هر کجا که بخواهد نصب کنید و دوباره در جایی دیگر بچسبانید.

از استاتیک چسبنده به چه منظور استفاده می‌شود؟

این استیکر ها برای استفاده روی پنجره‌ها، فلزات، دیگر سطح‌های صاف و سطوح غیر متخلخل مناسب است. این ویژگی باعث شده آن‌ها برای برند سازی و تبلیغات عالی باشند. از آنجایی که قابلیت استفاده‌ی دوباره دارند می‌توانید آن‌ها را برای تبلیغات فصلی استفاده کنید.

آیا استاتیک چسبنده برای استیکر های مناسبی برای شیشه‌ها هستند؟

البته که هستند. این استیکر ها به‌خوبی به شیشه می‌چسبند. هر آنچه را که طراحی کرده‌اید به‌خوبی نشان می‌دهند و تا زمانی که آن را در بیاورید بر روی مشتری تأثیر گذار خواهند بود.

آیا می‌توانم استاتیک چسبنده را به‌دلخواه خودم سفارش دهم؟

بله در هاماگراف می‌توانید طرح و سایز دلخواهتان را سفارش دهید. در اینجا به شما خواهیم گفت که چگونه سفارش خود را ثبت کنید:

سایز و کیفیت را انتخاب کنید

طرح خود را بارگذاری کنید و توضیحات را کامل کنید

سفارش را ثبت و تاریخ تحویل را مشخص کنید

بعد از ۴ ساعت به شما ایمیلی جهت تائید، ارسال می‌کنیم

ایمیل را تائید کنید و اگر تغییری نیاز بود اجرا کنید

زمانی که از طرح راضی بودید سفارش قطعی می‌شود و ما آن را برای شما ارسال می‌کنیم.

آیا از استاتیک چسبنده برای بیرون هم می‌توان استفاده کرد؟

این استیکر ها برای استفاده‌ی داخلی پیشنهاد می‌شوند ولی با نگهداری درست می‌توانید از آن‌ها در بیرون نیز استفاده کنید.

این استیکرها ضد آب نیستند و باید در دماهای خاصی استفاده شوند در غیر این صورت خاصیت چسبندگی خود را از دست می‌دهند. بهترین دمای اتاق برای آن‌ها بین دمای ۲۰ تا ۲۲۰ فارنهایت که معادل منفی شش تا ۱۰۴ سانتی‌گراد سلسیوس است، قابل استفاده هستند اگر دمای بیرون خارج از این محدوده باشد ممکن است خراب می‌شوند.

مزایای استیکر قابل انتقال چیست؟

این استیکر ها ماندگاری بالا و مقاومت زیادی دارند که برای همه چیز استفاده می‌شوند برای همین ما به آن‌ها علاقه داریم.

بیشتر بخوانید
تزیین اتاق فرزندانمان با استیکر اتاق کودک

استیکر قابل انتقال چیست؟

تکه‌های مجزای وینیلی روی یک لایه‌ی منتقل کننده قرار می‌گیرند که به آن‌ها استیکر قابل انتقال میگویند. این استیکرها به شما این اطمینان را می‌دهد که تمامی اجزای استیکر را تا لحظه‌ی به کار بردن در کنار هم نگه می‌دارند. این استیکرها از سه لایه تشکیل شده‌اند: کاغذ زیری، استیکر وینیلی و یک لایه چسب تا استیکر ها را کنار هم نگه دارد.

برای چه‌کارهای از استیکر قابل انتقال استفاده می‌کنند؟

از آنجایی که مقاومت بالایی دارند روی شیشه، فلزات، سطح صاف، کاغذ و حتی در ها استفاده می‌شوند. این استیکر ها برای طراحی لوگو، نام و طراحی‌های پیچیده عالی هستند چون می‌توانید طرح‌های چند تکه را در کنار هم داشته باشید.

آیا استیکر قابل انتقال روی پنجره نیز کار می‌کند؟

بله به‌خوبی روی پنجره می‌چسبد. این استیکر ها مخصوصاً روی سطح شیشه، ماندگاری بالای دارند به همین دلیل بهترین پیشنهاد برای ویترین‌های تبلیغاتی هستند. از انجایی که از چسب بسیار قوی برای این استیکر استفاده شده است آن‌ها بسیار پایدار هستند ولی کندن آن‌ها نیاز به تلاش دارد و برای پاک کردن رد روی شیشه به آب و صابون نیاز دارید.

آیا می‌توانم استیکر قابل انتقال با طراحی خودم سفارش دهم؟

بله این استیکر ها قابلیت این را دارند که در هر سایز و طرحی ساخته شوند و بیشتر حال رنگ زدن دارند تا چاپ شدن پس می‌توانید به دو رنگ سیاه و سفید سفارش دهید. درست مانند آنچه در بالا توضیح داده شد می‌توانید سفارش این استیکر را هم به همان گونه ثبت کنید.

آیا استیکر قابل انتقال برای بیرون مناسب هستند؟

بله این استیکر ها به‌خوبی در فضای بیرون ماندگار هستند چون چسب بسیار قوی دارند. از آنجایی که وینیل رنگ زده می‌شود و چاپ نمی‌شود این استیکر ها ضد آب و محو نشدنی هستند.

چگونه از بین استاتیک چسبنده و استیکر قابل انتقال یکی را انتخاب کنیم؟

انتخاب بین این دو استیکر به کمی دقت نیاز دارد ولی ما برای شما خوب و بد هر کدام را لیست کرده‌ایم تا به‌راحتی انتخاب کنید.

خوبی‌های استاتیک چسبنده: ماندگاری متوسط و قابل جا به‌جایی و استفاده دوباره. قابل سفارش در هر سایز، طرح و رنگ

بدی‌های استاتیک چسبنده: در شرایط بیرون ماندگاری مناسبی ندارند

خوبی‌های استیکر قابل انتقال: برای طرح‌های پیچیده عالی هستند. شکل‌های چند تکه را در یک صفحه کنار هم دارید با ماندگاری بالا در فضای بیرون

بدی‌های استیکر قابل انتقال: یک بار مصرف هستند و برای کندن آن‌ها باید زحمت بکشید.

بیشتر بخوانید
چرا خرید بک دراپ را از فروشگاه اینترنتی هاماگراف انجام دهید؟

آیا هنوز هم در انتخاب مردد هستید؟

اگر هنوز هم سؤالاتی در ذهن دارید به خواندن ادامه دهید تا به‌راحتی تصمیم بگیرید.

کدام یک روی شیشه بهتر کار می‌کند؟

بستگی دارید که چه هدفی داشته باشید. استاتیک‌های چسبنده هم برای هدف‌ها موقتی و هم برای هدف‌ها بلند مدت استفاده می‌شوند. می‌توانید آن‌ها را بردارید و بعد از مدتی دوباره بچسبانیم بدون اینکه نیاز به تلاش داشته باشید یا رد چسب روی شیشه بماند. استیکر های قابل انتقال ظاهر بهتری دارند و در شیشه‌های بیرون بهترِ دیده می‌شوند و ماندگاری بالا دارند ولی برای اهداف بلند مدت مناسب هستند چون کندن آن‌ها دردسر دارد و رد باقی می‌گذارد.

کدام یکی ماندگاری بالاتری دارد؟

استیکر های قابل انتقال چون چسب بسیار قوی دارند به نظر ماندگاری بالاتری دارند که برای محیط بیرون بسیار مناسب است. ولی استاتیک‌های چسبنده را می‌توانید بارها استفاده کنید. برای تخفیف های آخر فصل هر سال عالی هستند خود استیکر سال‌ها برای شما می‌ماند.

کدام یک برای سطح فلزی مناسب‌تر است؟

هر دو روی فلز به‌خوبی می‌چسبند ولی اگر استیکری برای بیرون می‌خواهید، مثلاً روی بدنه ماشین قطعاً استیکر های قابل انتقال بهتر است. از آنجا که چسب قوی دارد در محیط بیرون ماندگاری بسیار بالایی دارد. اگر برای فلزات در محیط داخل به دنبال استیکر موقتی هستید به شما استاتیک‌های چسبنده را پیشنهاد می‌دهیم.

از کدام یک روی دیوار می‌توان استفاده کرد؟

از هر دو روی دیوار می‌توانید استفاده کنید. برای استاتیک‌های چسبنده باید مراقب باشید که سطح کاملاً صاف باشد و قبل از به کار گیری سطح را از هر نوع گرد غبار و لکه‌ای پاک کنید. این گرد و خاک باعث کاهش خاصیت چسبندگی آن می‌شود.

استیکر های قابل انتقال هم به‌خوبی روی دیوار متصل می‌شوند ولی به یاد داشته اگر دیوار شما به‌تازگی رنگ شده است چند هفته صبر کنید تا از ایجاد حباب زیر استیکر جلوگیری کنید.

کدام یک راحت‌تر کنده می‌شود؟

استاتیک‌های چسبنده چون چسب ندارند به‌راحتی جدا می‌شوند به‌راحتی آن‌ها را نصب می‌کنید و با یک فشار کوچک آن‌ها را جدا می‌کنید و دوباره می‌تواند جای دیگر بچسبانید. البته استیکر های قابل انتقال کنده می‌شوند ولی تکه‌های از آن باقی می‌ماند که با آب و صابون جدا می‌شود.

کجا می‌توانیم این استیکر ها را سفارش دهم؟

می‌توانید همین ‌الان هر مدلی را که دوست دارید در هاماگراف سفارش دهید. ما هر دو مدل استیکر را به طرح و سایز دلخواه شما تولید می‌کنیم. فقط با یک کلیک هر آنچه می‌خواهید را سفارش دهید.

بیشتر بخوانید
خرید اینترنتی ساق دست با طرح تاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟