با استایل سواری کنید: چگونه با استیکر وسیله نقلیه خود را تزئین کنید

آیا می‌دانستید روش‌های ساده‌تری نیز برای طراحی ماشین وجود دارد؟ بله درست متوجه شدید نیازی نیست که مقدار زیادی پول و وقت صرف کنید تا ماشین خود را رنگ بزنید یا طراحی کنید. یک راه بسیار ساده که به تنهای می‌توانید انجام دهید، البته گاهی اوقات به کمی کمک نیاز دارید. برچسب‌های موتورسیکلت و ماشین یک ترفند سرگرم کننده، کارآمد و بدون استرس برای طراحی وسایل نقلیه‌اند. برچسب‌ها بهترین آیتم برای طراحی‌اند، خودتان باسلیقه‌ی خودتان استیکر وسیله نقلیه طراحی کنید.
آماده‌اید که به‌وسیله‌ی نقلیه استان کمی زرق و برق اضافه کنید.

به استیکری که دوست دارید فکر کنید.

اول از همه‌یادتان باشد این خال‌کوبی نیست که نگران پشیمانی بعد از آن باشید. با این حال قبل از سفارش استیکر وسیله نقلیه به طرح و رنگ آن فکر کنید. آیا استیکر برای ماشین می‌خواهید یا برای موتور. آیا استیکر را برای روی شیشه می‌خواهید یا برای بدنه. آیا یک طرح گرافیکی خنده دار می‌خواهید یا یک جمله‌ی انگیزشی.

از طرح‌های رایج تار عنکبوت و توپ فراتر بروید. استیکرهای سفارشی وسیله نقلیه این آزادی را به شما می‌دهند که هر آنچه می‌خواهید سفارش دهید. تنوع بی‌نهایت استیکر ها خلاقیت شما را شعله ور میکند.

جالب ترین استفاده از استیکر و دیکال اتومبیل

یک استیکر سفارشی ممکن است بی معنی و بی ارزش باشد به استیکر به عنوان یک اکسسوری ساده نگاه نکنید. دوباره درباره ی استیکر فکر کنید.

 1. تجارت خود را به نمایش بگذارید.

استیکر های تبلیغاتی خودرو ها بسیار رایج هستند. این استیکر ها را می‌توانید برای ماشین های شرکت یا حتی ماشین شخصی خودتان استفاده کنید. این استیکر ها راه مناسبی برای تبلیغات هستند. استیکر وسیله نقلیه که بسیار جالب‌اند باعث می‌شوند حتی در سراسر دنیا استیکر شما معروف شود و افرادی زیادی از این استیکر استفاده کنند. زمانی که استیکر وسیله نقلیه را به بهترین شکل طراحی کنید بعد از مدتی بازخوردهای زیادی خواهید گرفت.

لوگوی خود را روی در های اتومبیل خود بچسبانید یا آدرس وب سایت خود را روی شیشه عقب بگذارید. وقتی لوگوی خود را روی شیشه می‌چسباند دارید از یک روش تبلیغ متحرک استفاده می‌کنید که در نهایت باعث کمک به برند سازی شما می‌شود.

 1. صدایتان را به دیگران برسانید.

در سایت هاماگراف می‌توانید جدیدترین متن‌های استوری ها را مشاهده کنید این استوری ها نشان دهنده‌ی طرز تفکر شماست، با طراحی استیکر وسیله نقلیه می‌توانید پیام خود را به همه برسانید. نیازی نیست که حتماً یک جمله باشد، می‌توانید از سمبل‌ها، شخصیت‌های کارتونی یا یک بیت شعر باشد که نشان دهنده طرز فکر شما در مورد زندگی است. می‌توانید از موضوعات فلسفی نیز استفاده کنید. ماشین شما می‌تواند برایتان یک دفترچه خاطرات باشد.

 1. قلبتان را به نمایش بگذارید

استیکر وسیله نقلیه که نشان دهنده‌ی عشق به خانواده‌اند بسیار زیبا هستند. همه ما شاهد استیکر مادر و پدر در کنار فرزندانشان بودیم. یک طرح کلاسیک زیبا. البته می‌توانید از خلاقیت خودتان استفاده کنید و یک استیکر فراتر از استیکر های معمولی داشته باشید.

با این حال هشدارهای زیادی برای استیکر های خانوادگی که از اسم افراد استفاده شده، داده می‌شود. گذاشتن اسامی و اطلاعات شخصی امکان سوءاستفاده را فراهم میکند. به‌جای آن می‌توانید از سرگرمی‌هایتان استیکر بسازید، کتابی که دوست دارید، ورزشکار فوتبال یا والیبالی که دوست دارید یا شخصیت ‌های کارتونی محبوبتان.

 1. استیکر وسیله نقلیه را هدیه بدهید.

یک جمله متناسب با شرایط فرد می‌تواند بسیار دلگرم کننده باشند. می‌توانید تصور کنید که این استیکر چقدر برای فرد باارزش خواهد بود. می‌توانید یک متن شخصی برای عزیزانتان بفرستید یا یک جمله‌ی انگیزشی؛ و البته به یاد داشته باشید این جمله‌ی انگیزشی می‌تواند باعث گسترش برند شما شود.

 1. استیکر های همه کاره

قانونی برای منع استفاده از استیکر خودرو وجود ندارد. این استیکر ها نسبت به استیکر های معمولی محکم‌تر هستند. آن‌ها ضدآب و قابل جابه‌جا کردن هستند. روی هر سطحی، مانند فلز، پلاستیک یا شیشه می‌چسبند. از این استیکر ها در اتاق یا محیط کارتان نیز می‌توانید استفاده کنید. روی میز کار، روی صندوق پستی و هزاران مکان دیگر.

چرا از استیکر وسیله نقلیه برای تزئین خودرو استفاده کنیم؟

 1. برچسب‌های خودرو ارزان هستند.

برچسب را به دید لوازم جانبی خودرو ببینید. آیتم‌های کوچکی که باعث تغییرات بزرگ می‌شود. نسبت به تعمیرات اساسی، مانند رنگ جدید یا پوشش فویل، استیکر ها بسیار مقرون به صرفه‌تر هستند. ( سفارشات عمده در هاماگراف ارزان‌تر است.) فارغ از همه‌ی این‌ها با کدام روش می‌توانید مانند استیکر کاملاً خودتان رو به نمایش بگذارید؟

 1. انعطاف پذیری استیکر وسیله نقلیه

و برچسب‌ها می‌توانند راهی برای رنگ زدن ماشین شما باشند. احتمالاً برایتان پیش آمده که یک رنگ نیلی کمرنگ درخواست کردید و ماشینی با رنگ آبی تحویل گرفته‌اید. برچسب‌های ماشین می‌توانند به‌اندازه چند اینچ کوچک باشند یا به‌اندازه‌ی یک اثری هنری بزرگ روی کل بدنه باشند. می‌توانید کل بدنه‌ی موتور را کاور کنید یا یک استیکر کوچک روی شیشه بزنید.

 1. راهی سریع برای زیبایی

در هاماگراف استیکری را طی چند روز تحویل می‌گیرید و به‌سرعت می‌توانید ماشین خود را تغییر دهید. برخی از این استیکر ها قابل جا به‌جایی هستند مانند مدل‌های آهنربایی. با این مدل‌ها به‌راحتی می‌توانید استیکر را عوض کنید. وقتی به یک تغییر کوچک و بی‌زحمت نیاز دارید استیکر ها به شما کمک می‌کنند با کمترین هزینه و بیشترین تنوع، حال و هوایتان را تغییر دهید.

 1. استیکر های سرگرم کننده‌ی وسیله نقلیه

رنگ زدن ماشین به‌اندازه انتخاب استیکر های خنده دار جالب نیست. این می‌تواند یک طنز تلخ، یک جمله‌ی فلسفی یا حتی یک انیمیشن طنز آمیز باشد. فکر کنید در ترافیک گیر کرده‌اید و تنها چیزی که شما را سرگرم می‌کند استیکر های چسبیده به ماشین جلویی است. همه این برچسب‌های زیبا که دارای سخنان شوخ طبعی و نقاشی‌های زیرکانه است جالب هستند. حالا انگار تحمل ترافیک انقدر ها هم سخت نیست. هم به خودتان هم به سایر افراد در ترافیک حس خوب هدیه بدهید.

کجا می‌توانم استیکر را بچسبانم؟

چسباندن استیکر مهم‌ترین بخش است. آیا می‌خواهید ماشین شما همه جا دیده شود. یا می‌خواهید یک طرح زیرکانه داشته باشید که با دقت باید آن را پیدا کرد. هر قسمت از ماشین یا وسیله نقلیه وقتی به عنوان پس زمینه انتخاب شود، معنی خاص خود را دارد.

شیشه عقب

جدا از طرح‌های جذاب، شیشه‌ها هم نقش مهمی در رساندن پیام شما به‌صورت مستقیم و سریع دارند. خودروهایی که با سرعت از کنار شما رد می‌شوند به شیشه‌های برچسب دار شما توجه می‌کنند و برچسب شما در ذهن آن‌ها حک خواهد شد. رانندگان پشت سر شما به این تبلیغات نگاه می‌کنند فقط مراقب باشید این استیکر ها جلوی دید شما را نگیرد.

شیشه‌ی جلو

این شیشه نیز برای دیده شدن بسیار مناسب است. اولین چیزی که راننده‌ی مقابل شما به آن نگاه میکند شیشه‌ی جلو است. مراقب باشید که استیکر جلوی دید شما را نمی‌گیرد.

پنجره‌های ماشین

پنجره‌های ماشین برای عابران پیاده بسیار جذاب هستند. در ترافیک‌ها یا در خیابان‌های که سرعت کمتری دارید، رانندگان نیز به شما توجه می‌کنند. شیشه‌های تمیز یک پس زمینه مناسب برای استیکر های رنگی هستند.

در ها / رکاب

دو طرف ماشین فضای آزاد زیادی دارد که می‌توانید از طرح‌های هنری بزرگ در ان استفاده کنید. به‌طور کلی مکان مناسبی برای تبلیغات هستند. در ها نیز محبوب‌اند زیر هرچه استیکر به آن‌ها بچسبانید جلوی دید شما را نمی‌گیرد.

سپر 

سپر همیشه یک حالت کلاسیک دارد. سپر بهترین راه حل برای نمایش پیام شما به‌صورت مستقیم هستند. سپرها معروف‌اند به جمله‌های سیاسی و فلسفی

باک سوخت 

باک ماشین کوچک است و برای استیکر ها با سایز کوچک مناسب است ولی مخزن سوخت موتور بسیار بزرگ‌تر است و می‌توانید استیکر های بزرگ‌تری روی آن بچسبانید.

سقف 

سقف هم استیکر های مخصوص داره که به جذابیت ماشین اضافه می کند. طراحی استیکر سقف دلخواه را در اینجا میتونید بررسی کنید.

نکات انتخاب استیکر 

استفاده از استیکر بسیار ساده است می‌توانید آن‌ها را به هر قسمتی که دوست دارید بزنید و هر کجا که دلتان می‌خواهد بروید؛ اما همه‌ی این استیکر ها باکیفیت نیستند. پس زمانی که طرح و مکان چسباندن استیکر خود را انتخاب کردید به نکات زیر نیز توجه کنید تا بهترین تصمیم را گرفته باشید.

 1. مقاوم در برابر آب و هوا

برچسب خودرو مانند برچسب‌های معمولی نیست. این استیکر نشان دهنده تفکر و دنیای شما است پس باید ماندگار باشد و به‌سادگی خراب نشود. به عنوان مثال، برچسب‌های سپر در معرض دود و حرارت قرار می‌گیرند. حتی برچسب‌های که داخل ماشین نصب شده‌اند در معرض گرما و حتی بخار در زمستان هستند. اطمینان حاصل کنید که برچسب‌های شما می‌توانند از پس تمام این موارد بر بیایند. هاماگراف برچسب‌های ممتازی را چاپ میکند که حتی در ماشین ظرف‌شویی نیز مقاوم هستند.

برچسب‌های سپر از وینیل ضخیم و بادوام ساخته شده و با یک لایه‌ی محافظ مخصوص ضد گرد و غبار، ضد آفتاب و لمینت ضد باران پوشانده شده است. با استفاده از این لایه‌های حفاظتی، برچسب سپری که ما برای شما ساخته‌ایم بیشتر از موتور ماشین شما دوام می‌آورد.

 1. حذف بدون دردسر

خب برچسب‌ها به‌راحتی نصب می‌شوند ولی کندن آن‌ها چی؟ به عنوان مثال، گفتیم فایده‌ی برچسب‌ها در مقایسه با کار رنگ آمیزی این است که کار با آن‌ها راحت‌تر است. بله هم چسباندن و هم کندن استیکر راحت‌تر از رنگ است. فرض کنید از استیکر تبلیغاتی خود خسته شده‌اید یا استیکر جلوی دید شما را گرفته است و می‌خواهد قسمتی از آن را جدا کنید. ما به گونه‌ای استیکر ها را ساخته‌ایم که چسب آن به رنگ ماشین شما آسیب بزند.

 1. بررسی نهایی طراحی

قطعاً طرح روی لب تاپ شما بسیار زیبا دیده خواهد شد اما اگر تبدیل به استیکر شود چه؟ در هاماگراف ما نمونه‌ها را به شما نشان می‌دهیم و طرح شما را بررسی می‌کنیم تا از زیبای آن مطمئن شوید.

استیکر یا برچسب؟

بیشتر مردم فرق استیکر و برچسب را نمی‌دانند. بااینکه کارکرد مشابهی دارند ولی برچسب‌ها یک طرح خالی بدون پس زمینه‌اند از جلو یا عقب چسب دارند در حالی که استیکرها روی کاغذ مخصوصی قرار دارند که به سطحی دیگر منتقل می‌شوند.

اینکه کدام بهتر است به طرح شما بستگی دارد به هر حال ما در سایت خود هر دو حالت را ارائه می‌دهیم برای اینکه مطمئن شوید کدام یک بهتر برای شما کار میکند با مشاوران ما تماس بگیرید.

 1. برچسب‌های متحرک

کاملاً قابل تنظیم در هر مکانی هستند و انتقال آسانی دارند، این برچسب‌های وینیل (به رنگ سیاه یا سفید موجود است) برای مصارف داخلی و خارجی خودرو مناسب هستند.

 1. حروف وینیل

اگر می‌خواهید پیامی را برسانید می‌تواند از حروف وینیل استفاده کنید.

       ۳٫ برچسب شیشه جلو

بااینکه کاملاً ضد آب نیستند ولی برای سطوح شفاف مناسب هستند. از آن‌ها در قسمت داخلی پنجره خود می‌توانید استفاده کنید تا بهتر محافظت شوند.

 1. برچسب‌های شفاف

پرینت سفید به عنوان زمینه‌ای برای طرح‌های شما استفاده می‌شود تا رنگ را به بهترین شکل برجسته کند.

 1. برچسب‌های برش دار

برای طرح سفارشی خود از یک وینیل ضخیم و بادوام استفاده کنید تا در مقابل آب و هوا مقاوم باشد.

نحوه چسباندن استیکر وسیله نقلیه

 1. سطح را تمیز کنید

. کثیفی روی سطح شیشه به برچسب شما می‌چسبد و باعث کاهش خاصیت چسبندگی آن می‌شود. ابتدا سطح مورد نظر را با صابون یا الکل کامل تمیز کنید و صبر کنید تا خشک شود.

 1. مکان خود را انتخاب کنید

درست است که به‌راحتی می‌توانید این استیکر ها را جدا کنید ولی با دقت به مکان فکر کنید. آیا پنجره را انتخاب کرده‌اید. خیلی هم خوب ولی مکان دقیق آن کجاست. چقدر به لبه نزدیک باشد؟ زاویه چسباندن چگونه باشد؟ بهتر از قبل از جدا کردن کاغذ چسب آن را تنظیم کنید تا زاویه‌ها را چک کنید.

 1. عجله نکنید

سرعت زیاد باعث افزایش ریسک اشتباه می‌شود. وقتی برچسب را در مکان مورد نظر ثابت کردید حالا به آهستگی پشت کاغذ را جدا کنید فقط لبه آن را لمس کنید تا در چسبندگی برچسب اختلال ایجاد نشود. هنگامی که کاغذ را از پشت جدا می‌کنید، آن را باظرافت روی سطح فشار دهید. هر چه پیش می‌روید بیشتر استیکر را روی سطح فشار دهید تا از نبود چنین و هوا در استیکر اطمینان حاصل کنید. حواستان به حاشیه‌ها باشد که کاملاً بچسبد.

نحوه سفارش برچسب‌های سفارشی خودرو

شاید سفارش به نظر کار سخت و زمان بری به نظر برسد ولی نه در هاماگراف

مرحله ۱: استیکر خود را انتخاب کنید. یا از طریق بخش طرح دلخواه طرح خود را طراحی کنید. و به سبد خرید بیافزایید

کاملاً در کار غرق شوید و اجازه دهید استعدادهایتان خودشان را به نمایش بگذارند. به اینکه چه چیزی را به چه شکلی می‌خواهید فکر کنید.

مرحله ۲: به سبد خرید هاماگراف بروید و مراحل سفارش را شروع کنید

مرحله ۳: بررسی و پرداخت

مطمئن شوید شکل استیکر همان گونه است که می‌خواهید. دوباره سایز، رنگ و مواد انتخابی را چک کنید.

حالا به ما اعتماد کنید. قطعاً از نتیجه راضی خواهید بود.

دسته بندی > > > دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟