داستان هاماگراف

تقریبا ده سال قبل، چند تا از دانشجوهای فنی دانشگاه های برتر کشور به فکر تولید اسکین و برچسب های آماده و فروش آن از طریق فضای وب افتادند. با توجه به دانش تولیدی که داشتند خیلی زود خط های تولید رو راه انداختند. به تدریج استفاده از اسکین در کشور جا افتاد و کار اون ها هم توسعه یافت، بنابراین محصولات جدیدتری مانند پوشاک و اکسسوری رو هم اضافه کردند. همچنین تعداد کارکنان هاماگراف روز به روز افزایش می یابد. استفاده از علم روز و فضای وب دو خصیصه اصلی هاماگراف است که به ترتیب موجب افزایش کیفیت و حذف واسطه و در نتیجه قیمت مناسب می شود. هم اکنون هاماگراف یک تیم حرفه ای ۱۵ نفره دارد که در دپارتمان های تولید، پشتیبانی، روابط عمومی، حسابداری و اداری مشغول به کار هستند. بخش تولیدی هاماگراف در خوانسار اصفهان و بخش اداری آن در نارمک تهران، در هماهنگی کامل هستند تا سالانه هزاران سفارش هم وطنان عزیز را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تحویل دهد.

 

چشم انداز هاماگراف

رسالت هاماگراف تلفیق هنر و تکنولوژی است. هاماگراف از پیشگامان عرصه تولید اسکین و برچسب در ایران محسوب می شود که سهمی سترگ در جا انداختن این فرهنگ در بین عامه دارد. به همین دلیل است که نام اسکین در ایران با هاماگراف پیوند خورده است. بنابراین، تیم هاماگراف همواره در پی صعود به قله های جدید است و از برنامه ریزی و تلاش برای رسیدن به اهداف خود واهمه ای ندارد. محصولاتی که در این سایت اینترنتی به فروش می رسند فقط یک شی نیستند، بلکه هنرمندانی را به کار گرفتیم تا جزئیات زندگی شما را زیبا­­­ تر کنیم. هاماگراف در پی این است که مشتریان در فضای بهتر و زیباتری زندگی کنند. تیم هاماگراف چیزی نمی فروشد مگر اینکه خودش هم از آن استفاده کند!

رضایت شما انتخاب ماست.

**صاحب امتیاز وبسایت هاماگراف جناب آقای بهزاد بدیعی می باشد.

 

 

هاماگراف فروشگاه انواع محصولات گرافیکی پوشاک تزیینی و تیشرت و استیکر لپتاپ و اسکین لپ تاپ و اسکین کنسول و اسکین پلی استیشن و اسکین ps4 و اسکین xbox و اسکین فروشگاه هاماگراف به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین چاپخانه ی اینترنتی در ایران ، با هدف تولید و ارائه بهترین کالاها و خدمات و جلب رضایت کامل مشتریان گرامی پایه گذاری شده است . همواره جلب رضایت کاربران و مشتریان برای ما در اولویت بوده و هست ، لذا هاماگراف همواره سعی برآن داشته که علاوه بر محیا کردن طیف گسترده ای از محصولات با تنوعی بی نظیر از طرح های آماده شده و ایجاد امکان سفارش طرح دلخواه ، از بهترین و مقاوم ترین اجناس و بالاترین کیفیت چاپ در تولید محصولات خود استفاده نماید . هاماگراف به فروش محصولات گرافیکی از جمله انواع استیکر ها همچون استیکر های دیواری و موبایل و لپتاپ  و از جمله اسکین  پلی استیشن  و اسکین  ایکس باکس و شاسی و تابلو شاسی ، تیشرت  ، چاپ بر روی تیشرت و انواع ماگ ، قاب موبایل خواهد پرداخت  و همچنین طراحی و تولید محصولات گرافیکی  همچون وکتور  و طراحی لوگو و طرح های آماده برای چاپ کارت ویزیت و بروشور و همچنین پکیج های آماده محصولات گرافیکی که ذکر شد میپردازد  .