محصولات

راهنمایی جامع و کامل خرید کنسول PS4

راهنمایی جامع و کامل خرید کنسول PS4

راهنمایی جامع وکامل خرید کنسول PS4 :

خرید یک کنسول بازی آنقدر که فکر می کنید کار ساده ای نیست  ! در واقع شرکت های مختلفی هستند که محصولات کنسول بازی ارائه میکنند از جمله sony , xbox  و  نینتندو و …

حتی اگر قصد خرید گزینه ps4 را داشته باشید با گزینه های مختلفی از جمله ps4 اصلی , ps4 slim و ps4 pro

 

در این مقاله به معرفی کنسول های بازی سونی ( پلی استیشن )بیشتر میپردازیم :

بررسی کنسول ps4 اصلی : 

در واقع این مدل در سال 2013 وارد بازار شد و و در سال 2015 ورژن جدید از این کنسول ارد بازار شد که سطح جانبی به صورت مات بود و دکمه های این مدل برجسته بودند این مدل در دو طرح پانصد گیگ و یک ترابایتت در بازار موجود بود . که پس از ساخت مدل جدید و ورژن جدید (پی اس 4 اسلیم)این مدل تولید نشد . پس عملا با توجه به اینکه این محصول توقف تولید شده است به سختی میتوان مدل آکبند ابن مدل را پیدا کرد و در مواقع این مدل به کسانی توصیه می شود که نیاز به کیفیت بالای بازی 4k ندارند و مایل نیستند مبلغ زیادی هزینه کنند. و بهتر است در صورتی که تمایل به خرید دارید از کد  و 11 و 12 این مدل خریداری نمایند .

اطلاعات مربوط به ریجن نیز به این شکل است که ریجن 1 این کنسول برای کشور ایالات متحده تولید شده ، ریجن 2 برای اروپا و ژاپن است ، ریجن 3 برای جنوب شرقی آسیا و هنگ کنگ و رجین 4 هم برای استرالیا می باشد . نکته ای که باید در مورد  ریجن ها گفت این است که در اجرای بازی هیچ کدام از این کنسول ها با هم تفاوتی ندارند . و همه قادر به اجرای بازی های یکسانی هستند . و معمولا این کد بر روی جعبه دستگاه نوشته میشود .

این کنسول در واقع قیمتی ما بین 900 تومان الی 1000000 تومان قیمت خواهند داشت .

محصولات جانبی کنسول پلی استیشن 4  اصلی

 

پلی استیشن 4 اسلیم :

این مدل در اواسط سال 95 معرفی و عرضه بازار شد .این مدل به نسبت اندازه کوچکتری نسبت به مدل قبلی خود دارد  و در واقع در اجرای بازی تفاوتی بین انها دیده نمیشود ولی اسلیم از شبکه های وافای قوی تری نسبت به مدل قبلی استفاده میکند . و سرعت اینترنت بهتری به شما ارایه میکند . و نسبتا صدای فن و مصرف برق نیز بهینه تر و بهتر از مدل قبلی است . اگر شما اجرای بازی به صورت 4k لزومی ندارد مدل پیشنهادی ما به شما اسلیم خواد بود حدود قیمت این مدل در رنج 1400000 تومان خواهد بود و مسلما این مدل تولید و همچنان به صورت نو و آکبند در بازار موجود می باشد .

پلی استیشن 4 پرو : 

در این ورژن انداره دستگاه نسبت به اسلیم افزایش داشته و و ظاهر ان نیز کمی تغییر کرده و سه تکه تبدیل شده است . این مدل پردازنه های بسیار قوی تر در حدود چهار برابر نسبت به اسلیم و مدل معمولی دارد . و یک ترابایت حافظه دارد . این کنسول قابلیت اجرای بازی های 4k  و قابلیت اجرای بهتر در واقعیت مجازی را دارند . اگر تلویزیون 4k  در اختیار ندارید به شما پیشنهاد نمیشود این کنسول را بخرید . تنها در صورتی که کیفیت تصویر برای شما اهمیت زیادی دارد پیشنهاد میشود ای کنسول را خریداری نمایید . حدود قیمت این کنسول بازی در حدود 1700000 تومان می باشد ..

 

درباره نویسنده