راهنمای ایجاد پک مارکتینگ

بازاریابی یک از فاکتورهای اصلی هر کسب‌وکار است. بازاریابی به شما کمک می‌کند مشتریان جدیدی به دست آورید، مشتری‌های فعلی را حفظ کنید و به طور کلی برند خود را گسترش دهید؛ اما بازاریابی مؤثر چیست؟

سؤالی که همه سعی در حل آن دارند و پاسخ واقعی آن این است. ” همه چیز به نوع تجارت شما بستگی دارد”

بااینکه این واقعیت بسیار درست است، برخی از ابزارهای که در تجارت استفاده می‌شود نقش اساسی در گسترش تجارت دارد. برای مثال، برچسب های تجاری یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی هستند که برای رشد برندها استفاده می شوند. این برچسب ها فرصتی برای خلاق بودن ایجاد می‌کنند. هر چه بخواهید در دسترس است از برچسب‌های بازاریابی سرگرم‌کننده گرفته تا تی‌شرت و یا هر چیز فیزیکی که لوگوی شما روی آن چاپ شده است. این ابزار ها به شما کمک می کند تا به هر روشی که دوست دارید تجارت خود را تبلیغ کنید و با روش‌های متفاوت بازاریابی کنید.

پک مارکتینگ چیست؟

پک مارکتینگ ( یا کیت بازاریابی ) اساساً مجموعه‌ای از آیتم‌ها اند که نشان تجاری شما را تبلیغ می‌کنند و به دیگران اجازه می‌دهد که شما را بشناسند. بااینکه طرحی انتخاب و لوگوی شما متفاوت است ولی باید یک اصل را به یاد داشته باشید. شما از یک پک مارکتینگ استفاده می‌کنید که قرار است داستان تجارت شما را تعریف کند و یک تبلیغ باشد برای هر کسی که آن را دریافت می‌کند.

از کجا شروع کنم؟

یک قاعده‌ی اساسی برای بازاریابی وجود دارد باید از خود بپرسید این تبلیغ چه چیزی را در مورد برند من به نمایش می‌گذارد و چرا به این مدل تبلیغ نیاز دارم؟

به در مورد داستانی که سعی دارید به مشتری بگویید، فکر کنید. چگونه می‌توانید این داستان را به طور مؤثر بیان کنید؟

بهترین روش برای ساخت پک مارکتینگ جمع کردن آگهی‌ها، بروشورهای تبلیغاتی و مطالب تبلیغاتی است. می‌توانید از بروشورهای یک صفحه‌ای یا بروشورهای سه بعدی که شکل ایجاد می‌کنند استفاده کنید تا جزئیات بیشتری را ارائه دهید.

وقتی این کار را انجام دادید حالا میدانید که چه چیزهای را می‌خواهید ارائه دهید تا یک پک مارکتینگ خوب را بسازید. اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید، مشکلی نیست کمی زمان بگذارید چون بقیه‌ی کارها فقط پیدا کردن مواد خوب و باکیفیت است.

چرا به پک مارکتینگ نیاز دارم؟

بهترین فایده استفاده از پک، معرفی محصول شماست. پک تبلیغات بازتابی از شما و برند شما است، می‌توانید به‌راحتی خود را به مشتریان جدید معرفی کنید. ابزارهای مارکتینگ به شما کمک می‌کنند تا با مشتری خود در ارتباط باشید و ان ها از شما و پیشرفتتان باخبر شوند.

بیشتر بخوانید
چگونه با استیکر و برچسب ماشین خود را اسپورت کنیم؟

اثربخشی برچسب‌های بازاریابی و دیگر ابزارهای تبلیغاتی به دو چیز بستگی دارد یکی کیفیت تبلیغ و دوم پیامی که تبلیغ می‌کنید. پک مارکتینگ به‌منظور آموزش و افزایش رغبت خرید برای محصول شما طراحی شده است. بسته به اینکه چه کسی در پایان این پک را تحویل می‌گیرد می‌توانید آن را طراحی کنید. باید نشان دهید که برند شما راه حلی برای مشکلات آن‌ها است و چند محصول دیگر هم ارسال کنید تا از آن‌ها نیز به‌عنوان انگیزه استفاده کند.

هدف اصلی این پک فروش بیشتر محصولات شما است. بااینکه روش تبلیغاتی شما برای ارائه تبلیغ به مشتری تغییر کرده است ولی هدف اصلی ثابت است. اولین نکته درباره‌ی برند تبلیغ است. اگر بر روی برند سازی سرمایه گذاری کرده‌اید و از راه‌های مختلفی به تبلیغ برند خود پرداخته‌اید پس باید بگویم پک مارکتینگ یکی از بهترین روش‌ها برای نمایش برند است. مشتری و مصرف کننده زمانی که داستان شما را بدانند راحت‌تر اعتماد می‌کنند و ترغیب می شوند از شما خردی کنند کیت مارکتینگ به شما کمک می‌کند داستان خود را بهتر به مشتری توضیح دهید. وقتی مشتری‌ها از محصولات و خدمات شما آگاهی پیدا کنند با شما ارتباط بیشتری می‌گیرند و سؤال می‌پرسند زیرا معتقدند شما راه حلی برای مشکل آن‌ها دارید.

پک تبلیغاتی توانایی‌های شرکت شما را به نمایش می‌گذارد و برند شما را ارزیابی می‌کند برای همین باید محصولات متفاوتی را در پک تبلیغاتی خود بگذارید.

چه چیزی را باید در پک تبلیغاتی بگذاریم؟

هیچ قانونی در مورد چیزی که باید حتماً در پک باشد نداریم. با این حال، برخی موارد رایج را برای شما لیست کرده‌ایم.

 • بن‌های تخفیف همراه با راهنمای استفاده
 • بروشوری از اطلاعات شرکت
 • کارت‌های تبلیغاتی
 • از آیتم‌های جالب دیگر هم می‌توانید استفاده کنید مانند:
 • برچسب‌های بازاریابی
 • پوشه‌های تبلیغاتی
 • استفاده از Keychains

در حالت ایده آل، ترکیبی از آیتم‌های مختلف را انتخاب می‌کنید که نشان دهنده‌ی برند شما اند.

اثربخشی برچسب‌های بازاریابی و دیگر آیتم‌های تبلیغاتی در نمایش برند شماست که باعث وفاداری مشتری می‌شود. آیتم‌های جالب را در کنار اطلاعات محصول قرار دهید پک بازاریابی خود را متعادل کنید. بیشتر اطلاع رسانی کنید و به سمت اجبار به خرید نروید.

فرقی ندارد از چه آیتمی استفاده می‌کنید همیشه حواستان به دید کلی باشد، دارید چه چیزی را به نمایش می‌گذارید.

شما آیتم‌های می‌خواهید که ظاهری مطابق با نام تجاری شما داشته باشند و از همه مهم‌تر، شامل آیتم‌های منحصر به فرد و کاربردی باشند. اضافه کردن آیتم‌های به کیت بازاریابی بدون داشتن هدف باعث تبلیغ منفی برای شما می‌شود و انگار چیزی را تبلیغ نکرده‌اید. هرگز ایده‌ی خوبی نیست.

بیشتر بخوانید
چرا باکس هدیه چوبی هاماگراف برای هدیه به عزیزان ما مناسب است؟

نیازی نیست پک مارکتینگ فوق‌العاده سنگین و پر از ایتم و محصول باشد. فکر کنید که شما فردی هستید که پک را دریافت کرده است، به چه اطلاعاتی نیاز دارید.

مثلاً برای افرادی که تا حدی با برند شما اشنا هستند موارد زیر پیشنهاد می‌شود.

 • مطالب مربوط به صنعتی که در آن هستند.
 • برچسب‌های بازاریابی همراه با یکی دوتا کارت هدیه و تخفیف
 • اطلاعات مفصل در مورد خدمات و خدمات شما

حال اگر یک مشتری کاملاً جدید دارید و می‌خواهید او را به یک مشتری وفادار تبدیل کنید موارد زیر پیشنهاد می‌شود.

 • بروشور معرفی شرکت
 • خلاصه‌ای از خدمات و خدماتی که ممکن است به علاقه‌مند شوند.
 • برچسب‌های بازاریابی و سایر آیتم‌های تبلیغاتی که در بالا اشاره کردیم

بسته به نیاز و نوع تبلیغات می‌توانید آیتم‌های متفاوتی انتخاب کنید؛ اما اگر تعداد زیادی آیتم‌های تبلیغاتی از سایر برندها را از قبل جمع کرده باشید به تصمیم گیری شما کمک می کند.

می‌توانید کپی بروشور و دیگر آگهی‌ها را نگه دارید و آیتم‌های تبلیغاتی را دم دست داشته باشید. یک جعبه پر از آیتم‌ها و انواع تبلیغات که همیشه برای کمک به شما آماده است. بسته‌بندی کردن پک تبلیغاتی به یک فرآیند سریع‌تر تبدیل خواهد شد و شما قادر خواهید بود پک مارکتینگ را به مشتریان جدید و فعلی‌تان ارسال کنید.

کیت مارکتینگ بیشتر به چینش برند شما در مرکز و جلو بستگی دارد. باید داستانی را در پک قرار دهید که اطلاعات مفیدی داشته باشد و افراد را تشویق به خواندن کند.

در هاماگراف ما برچسب های بازاریابی زیادی را برای صنایع مختلف طراحی کرده‌ایم؛ بنابراین می‌دانیم که چگونه آیتم تبلیغاتی قابل‌توجه و به یاد ماندنی را ایجاد کنیم تا پک تبلیغاتی شما بیشتر تأثیر را داشته باشد. آیتم‌های تبلیغاتی خود را در سایت انتخاب کنید و ساخت پک را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟