ماشین نویسی محرم با استیکرهای هاماگراف

ماشین نویسی محرم با استیکر های هاماگراف

در ایام محرم و یا دیگر ایام های مذهبی برخی از افراد هستند که در هیئت های مذهبی کارهایی همچون ماشین نویسی محرم را به صورت صلواتی انجام می دهند و عموم مردم نیز به دلیل ارادت و علاقه ای که به ائمه دارند ماشین خود را می برند تا اسم ائمه را بر روی شیشه و یا بدنه آن بنویسند. اما بسیاری از افراد هستند همواره این تفکر را دارند که این شیوه ماشین نویسی به ماشین آسیب میزند و یا اینکه در هنگام شستشو خیلی زود پاک می شود. به علاوه آسیبی جدی به رنگ ماشین وارد میکردند. معمولا چنین افرادی از رنگ برای ماشین نویسی محرم استفاده می کنند و این رنگ ها روغنی هستند و برخی از افراد هنگام نوشتن دوست دارند تا زمان زیادی این نوشته بر روی ماشین آنها باقی بماند اما متاسفانه با شستشوی مکرر به خصوص هنگام شستشو توسط کارواش ها این رنگ ها در مدت زمان کوتاهی پاک می شود. گفتنی است که این شیوه ماشین نویسی محرم سال ها است که مرسوم است و تقریبا یک شیوه سنتی محسوب میشود و تنوع زیادی در نوشتن وجود ندارد و با یک نوع خط خاص نوشته می شود.

شیوه نوین ماشین نویسی محرم توسط گروه هاماگراف

امروزه همه افراد در همه زمینه ها به دنبال تنوع در انجام کارهای خود هستند و ماشین نویسی محرم نیز از این قاعده مستثنا نیست و از همین رو گروه هاماگراف یک شیوه جدید در این زمینه را پدید آورده است که افراد زیادی از آن استقبال کرده اند. این شیوه ماشین نویسی محرم اصلا استفاده از رنگ نیست و هیچ گونه آسیبی به ماشین وارد نمی کند و دوام خیلی زیادی دارد. لازم به ذکر است این شیوه ماشین نویسی محرم به هیچ عنوان با شستشو پاک نمی شود و تنوع بسیار زیادی در آن وجود دارد و کسانی که دوست دارند اسم ائمه را بر ماشین خود بنویسند می توانند هر نوع خط، رنگ و اندازه ای که بخواهند را انتخاب کنند. این شیوه استفاده از استیکرهای چسبان است که گروه هاماگراف آن را طراحی کرده است و هزینه زیادی نیز ندارد و افرادی که به نوشتن اسم ائمه در ایام محرم و یا دیگر ایام های مذهبی سال دارند می توانند این استیکرها را از طریق واتساپ سفارش دهند. هنگامی که افراد این استیکرها  را سفارش می دهند گروه هاماگراف سعی می کنند تا در کوتاه ترین زمان آنها را برای مشتری ارسال کنند. لازم به ذکر است که این استیکرها از یک عدد تا بیشتر و به صورت عمده قابل فروش و ارسال است و افرادی که هیئت های مذهبی دارند می توانند این استیکرها را در تعداد بالا برای افرادی که به مجالس ائمه قدم می گذراند تهیه و به آنها هدیه دهند.

نصب استیکر ماشین نویسی محرم بدون نیاز به داشتن تخصص

این استیکرها مانند رنگ اصلا به بدنه و یا شیشه ماشین آسیبی وارد نمی کند و هنگام برداشتن آنها به هیچ عنوان رد آن باقی نمی ماند اما معمولا شیوه ماشینی نویسی محرم با استفاده از رنگ هنگام پاک کردن آن لکه های رنگ بر روی ماشین باقی می ماند و نمای ماشین را زشت می کند. نکته قابل ذکر که شاید برای خوانندگان این مطلب جالب باشد این است افرادی که این نوع استیکرها را تهیه می کنند به هیچ عنوان نیازی به داشتن تخصص ندارند و خود آنها می توانند به راحتی این استیکرها را بر روی شیشه و یا بدنه ماشین خود بچسبانند. در واقع این نوع ماشین نویسی ها با استیکر و یک نوع برچسب است و گروه هاماگراف فقط فروشنده این نوع استیکرها است و در واقع نصب استیکر را انجام نمیدهد و بر عهده خود مشتری است. افرادی که تمایل به خرید این نوع استیکر های محرم دارند می توانند به راحتی وارد سایت هاماگراف شوند و انواع مدل های مختلف استیکرها را با قیمت و سایز آنها مشاهده کنند و هر مدلی را که مد نظر دارند از طریق واتساپ سفارش دهند. شاید افرادی که این استیکرها را سفارش می دهند دغدغه این را داشته باشند که نوع استفاده آن چگونه است و باید برای استفاده به چه افرادی مراجعه کنند خوشبختانه این کار اصلا نیاز به تخصص خاصی ندارد و خود افراد می توانند با جدا کردن این استیکرها از برچسب پشت آن به آرامی آن را بر بدنه و یا شیشه ماشین بچسبانند. البته اگر افراد حساسیت خاصی به زیبایی و درست قرار گرفتن این استیکرها دارند می توانند با کمک یکی از اعضای خانواده خود آنها را بر بدنه ماشین بچسبانند.

ماندگاری و دوام زیاد استیکر ماشین نویسی محرم

همان طور که در بالا ذکر شد این شیوه ماشین نویسی با استفاده از استیکر یا همان برچسب دوارم زیادی دارد و حتی تا سال های زیادی می توان از آن بدون اینکه آسیبی به نوشته وارد شود به صورت مداوم استفاده کرد. تاکید می شود افرادی که قصد دارند از این استیکرها در مدت زمان طولانی استفاده کنند باید این آگاهی را داشته باشند که تا هر زمان حتی ده سال هم از گذشت این برچسب ها بگذرد به هیچ عنوان بر بدنه ماشین و ماندگاری نوشته آسیبی وارد نمی شود و نیازی نیست که افراد نگران این مسئله باشند که اگر پس از مدت زمان طولانی آن را بردارند حتما رنگ بدنه ماشین تغییر کرده است و یا رنگ آن پس از جدا کردن برچسب ترک برداشته و یا کنده می شود. با توجه به دوام زیاد این استیکرها شاید این سوال برای بسیاری از خوانندگان پیش بیاید که شاید پس از گذشت مدت زمانی افراد بخواهند این نوشته ها را پاک کنند باید از چه شیوه ای استفاده کنند. پاک کردن این نوشته ها به هیچ عنوان کار سختی نیست و نیازی نیست که افراد در این زمینه دغدغه و نگرانی داشته باشند زیرا که آنها می توانند برای پاک کردن این نوشته ها به راحتی با استفاده از حرارت سشوار آن را گرم کنند و با استفاده از دست آن را به راحتی جدا کنند.

این نوع استیکرها در سایزهای مختلف با استفاده از خط شکسته، نستعلیق، ساده و.. طراحی شده است و البته دارای تنوع زیادی است و برای ماشین های مختلف قابل استفاده است.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟