باکس هدیه؛ جلوه هدایای ارزشمند شما

شاید تا به حال اقدام به خرید یک هدیه ارزشمند کرده باشید، ولی فارغ از بسته بندی زیبا آن را به یکی از عزیزان خود هدیه داده اید! این دقیقا اشتباه شما است. اگر می خواهید معجزه باکس هدیه را درک کنید به مثال زیر توجه کنید.
تصور کنید یک کادوی ارزشمند مانند طلا را در یک جعبه ساده و کوچک قرار داده اید و آن را به همسر خود تقدیم می کنید. همسر شما در اولین نگاهی که به جعبه هدیه شما می کند، ذوقش کور می شود و دیگر ذوقی برای باز کردن هدیه برای آن وجود ندارد! حال تصور کنید یک کادوی کوچک و با قیمت متوسط خریداری کرده اید، اما این کادو را در یک بسته بندی زیبا که نشان دهنده علاقه شما به همسرتان هست، قرار داده اید. همسرتان در اولین لحظه به باکس هدیه شما نگاه می کند و گل از گلش می شکفد!
این دقیقا تفاوت یک بسته بندی زیبای هدیه با یک بسته بندی معمولی و گاهاً بی کیفیت است!

باکس هدیه هاماگراف عزیزان شما را شگفت زده می کند!

باکس هدیه هاماگراف عزیزان شما را شگفت زده می کند!

انواع باکس هدیه؛ از مقوایی تا چوبی

حتما تا به حال برای شما پیش آمده که به یک مغازه برای خرید یک جعبه هدیه مراجعه کرده باشید. در مغازه های مختلف انواع باکس هدیه در رنگ ها و جنس های متنوعی وجود دارد. جنس های جعبه هدیه بسیار متنوع هستند، ولی بیشترین و متداول ترین جنس باکس ها، باکس چوبی، باکس چرمی و باکس های مقوایی هستند که هر کدام زیبایی و رنگ های متنوعی را دارند؛ اما نباید از مزایا و معایب هر کدام غافل شد!

ویژگی یک باکس هدیه خوب برای بانوان عزیز چیست؟

اگرچه دریافت یک هدیه برای تمام بانوان عزیز ایرانی لذت بخش است. اما نباید از موضوع مهم باکس هدیه غافل شد. به طور مثال اگر قصد هدیه دادن آن هم برای اولین بار به نامزد خود را دارید. باید بهترین نوع باکس هدیه را انتخاب کنید. اگر به دنبال خرید یک جعبه هدیه خوب هستید، ویژگی های زیر را در نظر داشته باشید.

ویژگی یک جعبه هدیه خوب برای همسرانمان

ویژگی یک جعبه هدیه خوب برای همسرانمان

  • بهترین جعبه هدیه باید مناسب روحیات و سلیقه فرد هدیه گیرنده باشد. پس سعی کنید از
    باکس هدیه ای با رنگ مورد علاقه فرد مقابل خود استفاده کنید.
  • جعبه هدیه را با محتوای داخل آن ست کنید! همیشه به این موضوع دقت کنید. باکس هدیه باید متناسب با هدیه ای که داخل آن قرار می گیرد باشد. اگر هدیه ای با رنگ قرمز خریداری کرده اید می توانید یک باکس هدیه مشکی رنگ انتخاب کنید. باکس آبی رنگ برای یک هدیه قرمز رنگ اصلا ترکیب رنگ زیبایی را ایجاد نمی کند.
  • به اندازه جعبه هدیه دقت کنید! بهترین باکس های هدیه، آن هایی هستند که از لحاظ اندازه، مناسب هدیه داخل آن باشند. هیچ وقت یک هدیه کوچک را در یک باکس بسیار بزرگ قرار ندهید. همچنین، یک هدیه بزرگ را در یک جعبه خیلی کوچک نگذارید. بهترین اندازه باکس هدیه آن است. که یک مقدار فضای خالی در اطراف هدیه ایجاد کند تا بتوان در کنار هدیه از تزییناتی مانند پوشال، قلب های تزیینی، شکلات های کلاسیک و … استفاده کرد.
  • دقت کنید که باکس هدیه ای بخرید که جنس خوبی داشته باشد. باکس های هدیه این مزیت را دارند که بعدا می توانند در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. پس سعی کنید بهترین باکس هدیه را خریداری کنید. که هم دوام بالایی داشته باشد، هم مورد توجه فرد مقابلتان قرار گیرد.
بیشتر بخوانید
تزیین اتاق فرزندانمان با استیکر اتاق کودک

بهترین باکس هدیه کدامند؟

البته که بهترین باکس های هدیه بستگی به نوع سلیقه شما دارد، ولی اگر از ما در مورد یک باکس هدیه کارآمد، زیبا و با دوام سوال کنید، ما با شما باکس چوبی را پیشنهاد می دهیم؛ اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا جعبه چوبی، بهترین نوع جعبه هدیه است؟

شاید تا به حال این تجربه خرید جعبه های هدیه مقوایی و چرمی را داشته اید. این جعبه ها زیبایی خاصی دارند، اما دوام بسیار پایینی دارند. جعبه های مقوایی با کوچک ترین ضربه یا در اثر مرطوب شدن خراب می شوند و دیگر قابل استفاده نیستند. جعبه های چرمی هم بعد از مدتی پوسته پوست می شوند و زیبایی خود را از دست می دهند.

در این بین جعبه چوبی هم زیبایی خاصی دارد، هم دوام بسیار بالایی! این جعبه ها جایگزینی شکیل برای کادو و جعبه های فانتزی محسوب می شوند.

باکس چوبی هاماگراف چیست؟

باکس چوبی هاماگراف چیست؟

به دنبال بسته بندی یک هدیه خاص هستید؟

شاید قصد داشته باشید که یک هدیه خاص را به طور کاملا خاص بسته بندی کنید! فرقی نمی کند که قصد دارید این هدیه را به مادر، همسر یا خواهر خود و یا می خواهید که این هدیه را به چه مناسبتی به آن ها بدهید. در واقع، این جعبه هدیه است که می تواند هدیه شما را خاص جلوه دهد.

باکس چوبی جلوه خاصی به هدیه های مختلف می بخشد. بسیار مناسب هدیه های خاص در مناسبت های خاص می باشد. این باکس ها می توانند پیام رسان احساسات شما باشند. چرا که قابلیت حک شدن انواع نوشته ها روی آن ها وجود دارد. شما می توانید با یک متن کوتاه به همسر خود ابراز علاقه کنید و یک یادگاری به او بدهید که هیچ گاه آن را فراموش نکند.

با خرید باکس هدیه چوبی هاما گراف؛ یک تیر و دو نشان بزنید!

مهم ترین مزیتی که جعبه های چوبی به شما هدیه می دهند، دوام بالا است. جعبه چوبی می تواند تا سالیان سال برای شما بانوان عزیز کار کند. شما می توانید با هدیه دادن یک کادو در جعبه چوبی یک تیر و دو نشان بزنید. این جعبه ها می توانند به صورت جعبه جواهرات، جعبه زیورآلات، جعبه لوازم آرایش، جعبه لوازم شخصی و … مورد استفاده قرار گیرند. در واقع، باکس چوبی می تواند در همه جای خانه مورد استفاده قرار گیرد.

هاماگراف سازنده باکس هدیه چوبی با کیفیت

هاماگراف سازنده باکس هدیه چوبی با کیفیت

جنس باکس هدیه هاماگراف از چیست؟

درست است که باکس هدیه چوبی با دوام ترین باکس ها است، ولی جنس چوب به کار رفته در باکس چوبی نیز بسیار حائز اهمیت است. ما در هاماگراف از چوب ام دی اف با رنگ های متنوعی جعبه چوبی ساخته ایم و به شما عزیزان تقدیم می کنیم. کیفیت چوب های به کار رفته در جعبه هدیه، بسیار برای ما مهم است و همواره از مرغوب ترین جنس ها استفاده می کنیم تا محصولی که به دست شما می رسد در عین زیبایی، با کیفیت نیز باشد.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید و استفاده و نگهداری از استیکر ماشین

تمایز جعبه چوبی ما؛ قابلیت حک نوشته و طرح دلخواه شما

شاید در بازار انواع مختلفی از باکس چوبی وجود داشته باشد؛ اما به غیر از جنس چوب مرغوب باکس هدیه هاماگراف، این جعبه ها دارای تمایز دیگری با جعبه های موجود در بازار عمومی هستند.

تمایز جعبه چوبی هاماگراف

تمایز جعبه چوبی هاماگراف

همانطور که می دانید بسیاری از عزیزان نزدیک ما به مادیات اهمیتی نمی دهند و بیشتر از اینکه به خود کادو توجه کنند به جنبه معنوی آن توجه می کنند. خوشبختانه جعبه چوبی هاماگراف می تواند این مسئله را برای شما حل کند. اگر می خواهید یک نوشته یا یک طرح دلخواه و خاطره انگیز را روی جعبه هدیه خود بنویسید، بهترین انتخاب برای شما باکس چوبی هاما گراف است. شما می توانید هر نوع از تصویر یا نوشته را روی جعبه هدیه خود درج کنید و به عزیزان خود هدیه دهید. این باکس هدیه، عزیزان شما را شگفت زده خواهد کرد!

باکس چوبی ساده، مناسب برای تمام مناسبت ها

البته اگر تمایلی به نوشتن متن یا حک کردن تصویر خاصی روی جعبه چوبی ندارید. می توانید بدون طرح، نوشته و ساده باکس هدیه خود را سفارش دهید. یکی از انواع باکس های چوبی ما، باکس هایی هستند که بر روی آن ها یک رویه طلایی رنگ درج شده است که می توانید این باکس ها را برای مناسبت های مختلف مانند عروسی، تولد، ولنتاین، شب یلدا، عید نوروز و … تهیه کنید و به عزیزان خود هدیه دهید.

نگران سایز باکس هدیه یا رنگ چوب ها نباشید!

شاید برای بسیاری از افراد این دغدغه وجود داشته باشد که اندازه مناسب باکس هدیه را پیدا نکنند. باکس چوبی هاماگراف در سایزهای مختلفی و به صورت کاملا دست ساز تهیه می شوند. شما می توانید بسته به اندازه هدیه یا کاربرد جعبه، یکی از سایزها را تهیه کنید.

باکس چوبی در رنگ ها و سایزهای متنوع

باکس چوبی در رنگ ها و سایزهای متنوع

باکس های چوبی ما در رنگ های مختلفی از جنس چوب ام دی اف ساخته می شوند. می توانید با توجه به رنگ هدیه خود، یکی از بهترین رنگ های باکس چوبی را تهیه کنید و باکس هدیه خود را با کادوی درون آن ست کنید.

باکس چوبی تنها جایی برای کادو نیست!

شاید بسیاری از افراد تصور کنند که برای خرید باکس چوبی حتما باید هدیه ای داخل آن بگذارند. نه. جعبه های چوبی دست ساز هستند و با چوب های ام دی اف مرغوب تولید شده اند. بنابراین می توانند در تمام مصارف بانوان بکار روند. به عنوان مثال، این جعبه ها جایگزینی برای جعبه های بی کیفیت آرایشی، جواهرات، زیورآلات طلا و جعبه های لوازم شخصی هستند. این جعبه ها از وسایل شما حفاظت می کنند و زیبایی خاصی به خانه های شما می بخشند.

حمایت از صنعت دست ساز ایرانی با خرید باکس چوبی هاماگراف

شاید برای شما جالب باشد که بدانید باکس چوبی هاماگراف هنر دست جوانان ایرانی است. این باکس ها، به طور کاملا ظریف و زیبا برای هدایا خاص شما با کمک دست های هنرمندان طراحی می شوند. در واقع، این جعبه ها آنقدر کلاسیک، شیک و لاکچری هستند که نمی توانند کاری به جزء هنر دست جوانان ایرانی باشند.

بیشتر بخوانید
مقایسه کنسول های PS5 و x-box

شما با خرید این باکس چوبی برای مناسبت های مختلف از هاماگراف، از هنر دست جوانان ایرانی تشکر می کنید و علاوه بر آن یک هدیه خاص و دوست داشتنی را به عزیزان خود تقدیم می کنید.

باکس هدیه شخصی، تقدیم به شما

در بازار انواع و اقسام باکس های هدیه با رنگ ها و جنس های متنوعی وجود دارد، ولی هیچ کدام مخصوص فردی نیستند که می خواهید به او هدیه دهید. حتما برای طرف مقابلتان جالب خواهد بود که یک باکس چوبی دریافت کند که مخصوص خودش باشد.

باکس چوبی هاماگراف با طرح های اختصاصی

باکس چوبی هاماگراف با طرح های اختصاصی

جعبه چوبی هاماگراف می تواند به صورت شخصی سازی شده تولید و ساخته شوند و به باکس هدیه ای تبدیل شوند که مخصوص فرد هدیه گیرنده باشد.

اگر قصد هدیه به معشوقه خود را دارید، دست بجنبانید!

زیباترین جعبه های چوبی در انتظار شما هستند که به عنوان بهترین و یادگاری ترین هدیه به معشوق شما تحویل داده شوند. جعبه هدیه چوبی هاماگراف می تواند حاوی یک نوشته روی خود باشد که ابراز علاقه شما را نشان دهد.

به طور مثال اگر می خواهید یک حلقه ازدواج به معشوقه خود هدیه دهید، می توانید روی جعبه چوبی هاماگراف بنویسید «با من ازدواج می کنی؟» یا اگر می خواهید سالگرد ازدواجتان را به همسر خود تبریک بگویید، می توانید دوست داشتن خود را روی باکس چوبی حک کنید.

به غیر از حک کردن نوشته روی باکس هدیه هاماگراف، می توانید یک تصویر یا یک کلمه کوچک مانند اسم مخفف خودتان در کنار اسم مخفف معشوقه خود را بنویسید. خلاصه بگوییم که با خرید جعبه چوبی می توانید هدیه ای مخصوص معشوقه خودتان را به او تقدیم کنید.

برند خود را روی باکس چوبی هاماگراف حک کنید!

همواره صنعت تبلیغات در همه جهان باعث پیشرفت و درآمدزایی شغل ها بوده است. بسیاری از برندهای جواهرات، ابزارها و … از روش های گوناگونی برای تبلیغ کردن استفاده می کنند. به طور مثال روی جعبه های محصولاتشان نام برند خود را می نویسند، به همراه محصولات یک کارت مشخصات برند را قرار می دهند و … که هر کدام از این روش ها می توانند در افزایش درآمد یک برند کارساز باشند.

استفاده از باکس هدیه برای تبلیغ یک برند

استفاده از باکس هدیه برای تبلیغ یک برند

جعبه محصولات مقوایی این عیب را دارند که بعد از مدتی از بین می روند و دیگر نمی توان نام برند را از روی جعبه محصولات تشخیص داد. بعضی از افراد نیز به محض دریافت یک هدیه، جعبه آن را دور می اندازند! به همین دلیل است که بهترین گزینه برای جعبه های تبلیغاتی استفاده از جعبه چوبی هاماگراف است. این جعبه ها دو قابلیت مهم دارند که می توانند برای تبلیغات شما بهترین گزینه باشند.

  • باکس هدیه چوبی هاماگراف از بهترین نوع چوب ساخته شده است و در اندازه ها و رنگ های متنوعی موجود می باشد. این باکس ها دوام بسیار بالایی دارند.
  • نام برند شما می تواند روی جعبه هدیه چوبی هاماگراف به صورت طلاکوب حک شود. این نوشته به هیچ وجه از بین نمی رود و از طرفی آنقدر زیبا هستند که اصلا توسط فرد هدیه گیرنده دور ریخته نمی شوند!

۱ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟